Jak začít

Co je potřeba ke tvorbě webu? Podívejte se na užitečné informace, které se mohou hodit. Vše přehledně, na jednom místě.

7

Doména a Hosting

Pro provoz internetových stránek je potřeba mít jak zakoupenou doménu (nazevdomeny.cz) a k ní i zakoupený webhosting, kde se web nahraje a provozuje. Máte-li již obojí zakoupeno, nemusíte nic řešit. Pokud ale doménu ani webhosting nemáte, doporučujeme obojí zakoupit u společnosti WEDOS, se kterou máme pouze dobré zkušenosti.

Při výběru domény, nezapomeňte dbát na jeji originalitu a jednoduchost.
Budete-li chtít, můžeme doménu i hosting objednat za Vás. V ceně webhostingu lze zdarma vytvořit i firemní emailové schránky (např. info@nazevdomeny.cz), které lze pak v případě potřeby napojit na emailového klienta (Thunderbird, Outlook, atd..)

Logo, barvy, grafika

Máte již vše na web připraveno? Pokud ne, pro nás to není žádný problém. Jsme schopni Vám sami vytvořit kompletní firemní identitu od barev, loga až po finální rozložení a strukturu webu, můžeme Vám ale vytvořit vše dle Vašich přesných požadavků.

Můžete nám poslat např. i odkazy na weby, které se Vám líbí, nebo se Vám z nich líbí určité prvky, ze kterých se následně můžeme inspirovat a docílit tak co nejlepšího výsledku.

V případ potřeby Vám můžeme vytvořit i jednoduché logo, které je následně připraveno na tisk reklamního materiálu, převážně ve formátu SVG či PDF.

Následná správa

Jak to bude dál? Vše záleží na velikosti Vašeho projektu. Web, který Vám vytvoříme, připravíme pro Vaši následnou správu, jsme ovšem schopni určité úpravy webu udělat sami.

Je ale nutné zjistit, jak často a jak velké změny či úpravy webu Vás v budoucnu čekají, jedná-li se o doplnění referencí, výměnu fotek či úpravě textu, jsme schopni Vám tyto úpravy provést, bude-li se ale jednat o web, který potřebuje každodenní správu jako např. Eshop, doporučujeme pro úkony na webu zaměstnat člověka, který se bude pak o celý web starat, doplňovat produkty, upravovat dopravu a tak dále…

Jak naše práce vypadá?

Pro Vaši spokojenost děláme maximum.

Podívejte se na naše hotové projekty.